Rejestracja działalności

Nie wiesz jaką formę organizacyjną wybrać?
Co będzie najbardziej efektywne organizacyjnie i optymalne kosztowo?

Rejestracja działalności gospodarczej
Warszawa Gocław

rejestracja działalności gospodarczej

Założenie spółki

Przerażają Cię kontakty z ZUS / US / GUS / KRS i nie wiesz gdzie jest najbliższy Notariusz? Zapraszamy do nas: kompleksowo zajmiemy się rejestracją i organizacją Twojej firmy.

Oferujemy nie tylko pomoc w prowadzeniu księgowości istniejących już firm, ale także w zakładaniu nowych spółek i rejestrowaniu ich działalności w CEiDG i KRS przez S24 oraz US, ZUS, GUS. Nasze biuro księgowe i rachunkowe obsługuje spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje, związki zawodowe i wspólnoty mieszkaniowe.

Rejestracja działalności gospodarczej

Rejestracja działalności gospodarczej to procedura prawna umożliwiająca rozpoczęcie własnej działalności na rynku. Wiąże się ona z zarejestrowaniem w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, co jest niezbędnym warunkiem do rozkręcenia własnego biznesu. Przedsiębiorcom, którzy uzyskują materialne korzyści z niezarejestrowanej działalności, czyli zarabiających w tzw. “szarej strefie” – bez prowadzenia księgowości i rozliczania się z państwem – mogą grozić poważne konsekwencje prawne, związane nie tylko z karami finansowymi. Wyjątkiem od tej reguły jest tzw. działalność nierejestrowa.

rejestracja działalności gospodarczej warszawa

Pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej

Zdajemy sobie sprawę, że bez odpowiedniej pomocy trudno jest odnieść sukces na rynku, dlatego w naszej ofercie znajduje się także promocja dla nowo otwartych firm. W ramach jednej ceny nie tylko zapewniamy pomoc prawnika i udzielamy pomocy z zakresu rachunkowości, ale także przejmujemy wszystkie kontakty z ZUSem i Urzędem Skarbowym. W trosce o Państwa cenny czas, wszystkie sporządzane faktury wysyłamy elektronicznie.

rejestracja działalności gospodarczej warszawa

Dbamy o Twoją działalność gospodarczą

Posiadamy doświadczenie oraz wypracowane standardy, które pozwalają nam na wykonywanie usług z najwyższą jakością, a także bogatą wiedzę z dziedziny księgowości i rachunkowości. Staramy się przełożyć je na zadowolenie każdego klienta i dostosować naszą ofertę do jego potrzeb, dlatego proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu administrowania kadrami i płacami. Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo dopiero rozpocząć działalność gospodarczą, czy też szukacie nowego biura rachunkowego lub księgowego dla Waszego biznesu, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

AP Tax to prężnie rozwijająca się warszawska firma, które stale poszukuje nowych obszarów do rozwoju, aby w ten sposób jeszcze lepiej pomagać swoim klientom w zarządzaniu przepływami finansowymi. My dbamy o bezpieczeństwo księgowe naszych interesantów, by oni mogli skupić się nad rozwijaniem swojego biznesu. Nasze biuro finansowo-księgowe zatrudnia wyłącznie profesjonalną kadrę, która w każdym momencie jest do Państwa dyspozycji.

Cechuje nas solidność pełen profesjonalizm i dbałość o bezpieczeństwo danych naszych klientów, a także szacunek do zaufania, jakim nas obdarzają. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Rozumiemy, że plany zakładania firmy wiążą się z kosztami i wieloma emocjami. Dlatego nasze biuro oferuje Państwu bezpłatną wycenę przed przystąpieniem do formalności związanych z rejestracją działalności gospodarczej w Warszawie (Gocław).  Podczas gdy nasi pracownicy będą zajmować się formalnościami, Państwo będą mogli skupić się na innych obszarach związanych ze swoją działalnością.

Rejestracja firmy w Warszawie a koncesja

Niektóre rodzaje działalności gospodarczych wymagają uzyskania przez przedsiębiorcę odpowiedniej koncesji, wydawanej przez uprawnione do tego organy, jednak ostateczne decyzje należą do ministra właściwego. Należy pamiętać, że uzyskanie koncesji wiąże się z kolejnymi nakładami finansowymi, jednak w niektórych przypadkach jest ona niezbędna do prawidłowej rejestracji i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Zakres usług przy rejestracji działalności gospodarczej

Nasze biuro w Warszawie oferuje Państwu usługi związane z rejestracją działalności gospodarczej o różnych charakterze. Zapewniamy profesjonalną pomoc zarówno w zakładaniu działalności jednoosobowych – samozatrudnienia –  jak i spółek, działających na różnych obszarach gospodarki.

AP Tax biuro rachunkowe księgowe warszawa gocław